Autor Wątek: Pomoc w grze  (Przeczytany 1697 razy)

entezja

  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
Pomoc w grze
« dnia: Kwiecień 28, 2013, 09:42:39 »


Tutaj dowiesz się co ogólnie trzeba wykonywać w tej grze. Co zrobić jak się założy konto? Po założeniu konta musisz założyć hodowlę inaczej nie będziesz otrzymywał animlarów! Co zrobić jeśli moja samiczka ma ruję? Tak, możesz ją pokryć lecz krycie nie zawsze jest udane. Na krycie ma się 3 szanse inaczej ruja mija. Ruja trwa 3 dni i jeśli samica nie zostanie pokryta powtarza się co 6 dni. Ciąża i poród Aby samica urodziła zdrowe młode Musisz o nią podczas ciąży dbać Chodzić do weterynarza ale to niedługo się pojawi. Ciąża może być nieprawidłowa ale możesz ją z tego wyleczyć tylko to jest drogie. Nieprawidłowości są genetyczne i widocznie na obrazku kot będzie nam liniał oraz chorował. Podczas kompilkacji porodu można podać lekarstwo. Linieniem będzie oznaczone większością białą sierścią. U zwierzaków białych,przezroczysto-biała Sterylizacja Zwierzaka można wysterylizować stwierdzając że ma np.nieprawidłowość ciąży,takie zwierzaki rodzą po 1-2 młodych. Wystawy i konkursy Koty które muszą być z rodowodem muszą uczęszczać w wystawach przynajmniej raz na 3 dni kot musi być widoczny na wystawie.

Doładować animlary?

Troszkę skomplikowane szczegóły udzielę na Doggi na priv tutaj nie ma opcji lub na Howrse;)
Mój login na Doggi:koteczka1
Mój login na Howrse:marcysia112

W przypadku nie mienia konta ani na Doggi lub Howrse udzielę porad tu można pisać też tutaj na prywatnej;)
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2013, 20:52:23 wysłana przez entezja »

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
tele testowe loveismagic akademia animezywioly